Krušnohorský salám – Nejlepší potravinářský výrobek ÚK

S velkou radostí oznamujeme, že za náš Krušnohorský salám jsme získali ocenění:

Nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraje – Kraje Přemysla Oráče

v kategorii Masné výrobky tepelně opracované (salámy, šunky, apod.) za rok 2016.

Jsme hrdí na toto prestižní ocenění. Letos měla kategorie Masné výrobky tepelně opracované nejvyšší počet přihlášených výrobců a jejich produktů. Oceněný výrobek získává právo zdarma užívat značku po celou dobu výroby. V současné době nosí tuto značku v Ústeckém kraji 167 producentů.

Krusnohorsky_salam_logo

Soutěž Ústeckého kraje o značku Nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraje – Kraje Přemysla Oráče je projektem na podporu právě malých a středních producentů potravin v Ústeckém kraji. Koná se pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje a pořádá jí Okresní agrární komora Most

Více o soutěži si můžete přečíst na serveru eMostecko

Napsali o nás v Mosteckém deníku 22.dubna 2016

Vydaná byla také Tisková zpráva s názvem: ÚSTECKÝ KRAJ ZNÁ VÍTĚZE SOUTĚŽE ,,O nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraje – Kraje Přemysla Oráče“ za rok 2016 

Cenu převezmeme v září na Zahradě Čech v Litoměřicích.

Poděkování

Děkujeme paní Michaele Mudrochové a jejímu muži za vytvoření krásných webových stránek, za profesionální přístup, vstřícnost, trpělivost, rychlost a pomoc při jejich provozování.

MM3net.euhttp://www.mm3net.eu

Velký dík patří také panu fotografovi Danu Šeinerovi. Výsledkem jeho milého, vstřícného a profesionálního přístupu jsou úžasné, bezkonkurenční fotografie našich výrobků.

daniel_seinerhttp://www.danielseiner.cz

Uzené selátko, nebo kýta

Na objednávku pro vás vyudíme selátko nebo kýtu. Napište si, nebo zavolejte pro více informací.

Uzenářství Ježek s.r.o.

V říjnu 2015 přechází firma Uzenářství Ježek s.r.o. po dohodě pouze pod jednoho majitele. Připravujeme pro vás přehlednější webové stránky a máme také v plánu změnit logo, kterým budou označena i naše chladící auta. Neměníme personál, tak kvalita našich výrobků zůstane zachována.